Prodej rodinného domu 110 m² Vidnava

Cena: 2 990 000 Kč, V zastoupení majitele, nabízí realitní kancelář Jesenická realitní prodej dvougeneračního rodinného domu ve městě Vidnava se zahradou. Rodinný dům se nachází v klidné části města Vidnava několik málo kroků od školního hřiště.

Dům je dvougenerační s dispozici 2+1 v přízemí a 2+1 v půdní vestavbě. Obě bytové jednotky mají svůj vchod. Při vstupu do přízemí vás uvítá chodba na odložení oděvů. Z chodby vstupujete do kuchyně, z kuchyně vstoupíte do obývacího pokoje a procházíte do dětského pokoje.

Horní bytová jednotka je podobná. Chodbu je umístěná v přízemí a po výstupu po schodech vás uvítá kuchyň. Z kuchyně projdete do obývacího pokoje a z obývacího pokoje do ložnice. Obě jednotky mají své sociální zařízení. Dům si prošel kompletní rekonstrukci v roce 2020. El. rozvody – měď, okna – plast, vodní a odpadní rozvody – plast. Komín je vyvložkovaný a dům je kompletně zateplený.

Jako zdroj vytápění slouží krbová kamna. Zdroj pro ohřev vody slouží el. bojler. Odpady jsou stažené do městské kanalizace. Dům disponuje se zahradou, která vám nabídne místo pro letní grilování, koupání a odpočinek. Před domem je vyčleněné místo k parkování pro 2 auta.

Pozn. Na domě po rekonstrukci ještě neproběhla kolaudace.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 110 m² Vidnava

Duben 30th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.