Prodej rodinného domu 103 m² Žebrák

Cena: 9 990 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují koupi pozemku a výstavbu rodinného domu na klíč ve vyhledávané lokalitě ve Středočeském kraji v obci Žebrák. Jedná se o jižně orientovanou proluku ve stávající zástavbě s možností připojení na všechny IS. Součástí ceny je pozemek, vyřízení stavebního povolení, výstavba domu ve stavu ke kolaudaci. V ceně není kuchyňská linka, terénní úpravy, oplocení. V rámci projektu jsou možné klientské změny, případně rozšíření či zmenšení projektu.

Obec Žebrák je díky dobré občanské vybavenosti, blízkosti přírody a perfektní dopravní dostupnosti (sjezd 34 z dálnice D5) ideálním místem pro Vaše bydlení. V obci je možné využít základní i mateřskou školu, několik ordinací lékařů, kulturní dům, obchody, poštu, sportovní halu. Občanskou vybavenost doplňuje blízká obec Hořovice, např. nemocnicí a aquaparkem. Obec má vlastní stavební úřad. Milovníci přírody a památek budou spokojeni s blízkostí Křivoklátských i Brdských lesů, hradu Točník, zříceniny Žebrák a dalších zajímavých míst.

V případě Vašeho zájmu Vám vyřídíme financování za nejvýhodnějších podmínek. Ev. číslo: 26530.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 103 m² Žebrák

Červen 5th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.