Prodej rodinného domu 102 m² Přistoupim

Cena: 4 790 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rodinného domu s obytnou plochou 102 m² s možným rozšířením v obci Přistoupim v okrese Kolín. Jedná se o řadový- rohový dům o dvou podlažích a s částečným podsklepením. Dům prošel rekonstrukcí o proti původnímu stavu. Byly kompletně položeny nové podlahy (vč. odizolování od vlhkosti a zateplení podlahy), provedeny nové rozvody vody, elektřiny, přípojka kanalizace, osazeny kompletně nová okna v celém domě (plastová dvojsklo), nová střecha (krytina, okapy), dále nová koupelna, WC. Nyní tak v domě vznikla dispozice 3+kk. Jedná se o menší dětský pokoj/pracovnu, ložnici a obývací pokoj s kuchyňským koutem. Další pokoj je připraven v podkroví do budoucna. Aktuálně chybí podlahová krytina v koupelně a technické místnosti, finální krytina na schodišti vedoucím do podkroví (připraveno k vestavbě dalších místností), finální vrstva fasády a část zateplení a fasády na domě ze zahrady. Další využití zde nabízí užitná plocha v podobě garáže 17 m², dílna 23, 54 m², dva sklady 5, 94 m², respektive 5, 91 m², půdní prostor 96, 03 m², další sklad 3, 02. Poté je tu ještě vstup do suterénu/ schodiště 2, 58 m², kotelna 8, 44 m² a další dva sklepní sklady 1, 13 m² a 7, 03 m². Celkem tedy dalších 170 m² s možností budoucího využití.
Zahrada má i přes poměrně velkou zastavěnou plochu stále pěkných 395 m². Tu je možné si upravit dle vlastních preferencí. Je zní přístup přes garáž a dílnu, přímo z ulice. Samozřejmě je volně přístupná i z domu. Dům není možné v současné době připojit na vodovodní řád. Voda je čistě ze studny. Vytápění je řešené přes kotel na tuhá paliva a plynový kotel. Jsou tak k dispozici 2 na sobě nezávislá topení.
V obci je základní škola (1. stupeň) a Sokol Přistoupim, najdeme zde třeba kostel sv. Václava, krásné procházky jsou po Šemberske stezky, které jsou vhodné i na vyjížďky na kolo. Ve vedlejší vesnici Bylany je zábavní, rodinný park Bylandia. V Kostelci nad Černými lesy je doslova houbařský ráj. V nedalekém Českém Brodu (jen cca 3 km) najdete veškerou občanskou vybavenost.
Tato nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, který pro Vás rádi vyřídíme zdarma. Pro více informací kontaktujte makléře. Ev. číslo: 646575.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 102 m² Přistoupim

Květen 27th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.