Prodej restaurace 468 m², Horní Planá

Cena: 14 500 000 Kč, Máte jedinečnou příležitost se stát majitelem/majitelkou penzionu s restaurací přímo na náměstí malebné obce Horní Planá, hned u Lipenské přehrady. Tento penzion nabízí nejen komfortní ubytování, ale také nespočet možností pro aktivní i relaxační vyžití v okolí. Pojďme se podívat co tento objekt nabízí:
Penzion je ideálním místem pro rodinné dovolené, romantické víkendy, nebo firemní akce. Nabízí 6 útulných pokojů s kapacitou až 30 lůžek a přízemních prostor pro provozování restaurace či kavárny.
Pokoje a apartmány jsou vybaveny vším potřebným pro pohodlný pobyt. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, některý i kuchyňský kout, televizi a samozřejmostí je i Wifi připojení.
Přízemí, které obsahuje mj. bar, kuchyň i technické místnosti, je ideálně přizpůsobeno pro provozování restaurace či kavárny s terasou na náměstí.
V podzemním podlaží jsou pak toalety pro restauraci, sklad a dílna.
V 1. a 2. patře jsou ubytovací prostory s technickým zázemím pro personál.
Přilehlý pozemek lze využít třeba jako parkoviště a relaxační zónu. Hosté však doposud využívají spíše volná parkovací místa na náměstí před penzionem.
Tento objekt není jen skvělým místem pro trávení volného času, ale také výbornou investiční příležitostí.
Pokud hledáte místo, kde můžete spojit podnikání s příjemným životním stylem, tento objekt v Horní Plané je pro Vás tou správnou volbou.
Důvodem prodeje je dlouhodobý časový nedostatek majitelů.
Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej restaurace 468 m², Horní Planá

Červenec 10th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.