Prodej pozemku 25239 m² Svrkyně a Svrkyně-Hole, okres Praha-západ

Cena: 24 500 000 Kč, Prodej rozsáhlé zemědělské usedlosti s pozemky o celkové výměře 25239 m² u obce Svrkyně, Praha-západ, pouhých 9 km od Prahy. Usedlost se pyšní malebným výhledem na hrad Okoř a nabízí ideální spojení klidného venkovského života s blízkostí hlavního města.
Výměra zastavitelné a zastavěné plochy, včetně obytného a zemědělských objektů, činí 4387 m², zahrada o rozloze 12670 m² zahrnuje menší ovocný sad. Ostatní pozemky jsou vedeny jako trvalý travní porost, orná půda a lesní pozemek na okraji okořského lesa. Na hranicích oploceného objektu je vysázeno množství stromů různého stáří a druhů.
Součástí usedlosti jsou dvě studny, vlastní transformátor elektrického vedení, otevřená betonová jímka na vodu, odpadní jímky, na hranici s pozemkem je přiveden obecní vodovod. V objektu je zaveden elektrický proud 380 i 220 V.
Tato jedinečná nemovitost nabízí široké spektrum možností využití, agroturistiku, zemědělskou činnost či zajímavou investiční příležitost s potenciálem růstu hodnoty v atraktivní lokalitě v blízkosti Prahy.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku 25239 m² Svrkyně a Svrkyně-Hole, okres Praha-západ

Duben 14th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.