Prodej luxusního bytu 3kk (73,8m²) se střešní terasou (13 m²)

Cena: 13 080 000 Kč,
Prodej moderního bytu 3+kk 73,8 m² s terasou 13 m², sklepem 2,5 m² v novém projektu. Nachází se v 3. podlaží.
Celková plocha bytu je 105,4 m². Přístupná střecha poskytuje další prostor jako vyhlídkovou terasu a místo k odpočinku. Byty standardu Fit Out jsou dokončeny do finálních povrchů včetně sanitačních zařízení. Nevtíravý design zdůrazňuje čistotu stylu. Skromný vzhled je doprovázen fenomenální funkcionalitou a praktičností. Velikost budovy poskytuje dostatek soukromí a zároveň možnosti budovat sousedské vztahy. Moderní bytový dům je citlivě zapojen do blokové zástavby v oblíbené čtvrti Nusle.
Poloha ulice Maroldova je zdrojem příjemného klidu, zatímco okolní město pulzuje životem. Centrum je na dosah. Můžete být ohromeni noblesou historických paláců nebo krásou přírody v parcích Grébovka nebo Folimanka. Nedaleké Vršovice lákají na zábavu, kulturu, sport, vzdělání, gastronomické požitky nebo návštěvu stylových obchodů. V okolí rezidence lze vyřídit nákupy i úřední záležitosti. Máte k dispozici vše, co potřebujete, protože každá minuta se počítá.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej luxusního bytu 3kk (73,8m²) se střešní terasou (13 m²)

Leden 18th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.