Prodej luxusního bytu 2kk (49,3 m²), balkon (4,5 m²), Nusle

Cena: 8 711 000 Kč,
Prodej moderního bytu 3+kk 49,3m² s balkonem 4,5 m², sklepem 2,5 m² v novém projektu. Nachází se v 4. podlaží.
Celková plocha bytu je 67,9 m². Přístupná střecha poskytuje další prostor jako vyhlídkovou terasu a místo k odpočinku. Byty standardu Fit Out jsou dokončeny do finálních povrchů včetně sanitačních zařízení. Nevtíravý design zdůrazňuje čistotu stylu. Skromný vzhled je doprovázen fenomenální funkcionalitou a praktičností. Velikost budovy poskytuje dostatek soukromí a zároveň možnosti budovat sousedské vztahy. Moderní bytový dům je citlivě zapojen do blokové zástavby v oblíbené čtvrti Nusle.
Poloha ulice Maroldova je zdrojem příjemného klidu, zatímco okolní město pulzuje životem. Centrum je na dosah. Můžete být ohromeni noblesou historických paláců nebo krásou přírody v parcích Grébovka nebo Folimanka. Nedaleké Vršovice lákají na zábavu, kulturu, sport, vzdělání, gastronomické požitky nebo návštěvu stylových obchodů. V okolí rezidence lze vyřídit nákupy i úřední záležitosti. Máte k dispozici vše, co potřebujete, protože každá minuta se počítá.
Napište si o nabídku všech bytů v projektu. Stavba zahájena – dokončení první polovina 2025.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej luxusního bytu 2kk (49,3 m²), balkon (4,5 m²), Nusle

Leden 18th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.