Prodej komerčního pozemku 0 m² Vysoké Popovice

Cena: 14 370 372 Kč, Hledáte ideální místo pro svůj investiční záměr? Máme pro vás jedinečnou příležitost! Nabízíme k prodeji pozemek, který je nyní veden jako orná půda, ale dle platného územního plánu se nachází v zastavitelné ploše Z14, která je vymezena jako nová podnikatelská zóna. Funkčně je zařazen do plochy Vs – plochy výroby a skladování. Pozemek má plochu 13 867m2 a nachází se v obci Vysoké Popovice, cca 15 min od nájezdu na dálnici u Rosic, cca 15min od nájezdu na dálnici u Velké Bíteše.

Hlavní vlastnosti pozemku:
– Strategická poloha: Pozemek leží přímo u komunikace první třídy, což zajišťuje výbornou dostupnost a viditelnost. Ideální pro výrobní činnost nebo logistické centrum.
– Infrastruktura: Připojení k obecní vodě a kanalizaci je možné (cca 210m), nebo se dá jako alternativa vyvrtat studna a vybudovat vlastní ČOV. Elektřina je vzdálená taktéž cca 210m.

Flexibilita výstavby: Pozemek je určen ke komerční výstavbě s možností zastavení 60 % jeho plochy, zbytek může být vyžitý jako travní porost. Budovy mohou dosahovat maximální výšky 9 metrů, což poskytuje široké možnosti pro realizaci různých typů komerčních objektů.

Velikost a tvar pozemku: Uliční šíře pozemku je 113m a délka levé strany 143m a pravé strany 97m.

Tento pozemek je ideální pro výstavbu komerčních prostor, skladových hal, výrobních hal nebo jiných podnikatelských objektů. Jeho poloha a velikost nabízí nepřeberné možnosti pro realizaci vašich podnikatelských snů.

Lokalita:
Vysoké Popovice jsou obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Na dálnici se hravě dostanete do 15 minut. Obec a její okolí má veškerou občanskou vybavenost.

Kontakt:
Pro další informace a sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře Tomáše Pospíšila.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej komerčního pozemku 0 m² Vysoké Popovice

Červenec 10th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.