Prodej komerčního objektu Ubytování, 433 m²

Cena: 5 150 000 Kč, Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji velmi zajímavou investiční příležitost v podobě nemovitosti s pozemkem o výměře 846 m2 v centru města Hulín.
Tato nemovitost je ideální pro výstavbu nových bytových i nebytových jednotek a komerčních či skladových prostor. Jedná se o řadovou, patrovou budovu. Vnitřní trakt pak nabízí parkování na vlastním pozemku. Plocha možné zastavitelnosti stavbou je cca 420 m2. Současný stav nemovitosti je před kompletní rekonstrukcí. V minulosti byla budova částečně využívána jako restaurace. Nyní slouží jako zázemí menší firmy a jako skladovací prostory. Budova je napojena na veškeré inženýrské sítě (elektřina, plyn, voda, kanalizace).
Veškeré služby v místě, krásná příroda, pracovní příležitosti a výborné spojení s okolními městy atraktivitu tohoto místa ještě zvyšují. Hulín je město v okrese Kroměříž ve Zlínském kraji, 6 km severovýchodně od Kroměříže. Město leží poblíž dálnice na strategickém místě mezi Zlínem, Kroměříží a Přerovem. Rozvoj města směřuje k poptávce cca 280 bytů do r. 2030-2035.
Rádi pomůžeme s případnou přípravou projektové dokumentace k developerskému projektu.
Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám velmi rádi pomůžeme. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás. Pro více informací nebo sjednání prohlídky kontaktujte realitního makléře. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N102953.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej komerčního objektu Ubytování, 433 m²

Leden 9th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.