Prodej bytu 3+kk 90 m² Praha 7

Cena: 18 550 000 Kč, Nabízím k prodeji unikátní byt v uzavřeném komplexu Marina Island v Holešovickém přístavu s 24/7 recepcí s ostrahou.

Jde o bytovou jednotku 3+kk v 9.podlaží s výhledem na řeku Vltavu a Prahu – město, srdce Evropy.
Byt je vybavený, disponuje 36m² obývacím pokojem s jihovýchodní orientací, dvěma prostornými ložnicemi o výměře 15 a 12m², koupelnou, samostatným WC a technickou místností s pračkou a sušičkou. Zásadním prvkem bytu je 17m² krytá terasa s krásným výhledem na Vltavu a panorama Prahy. Všechny pokoje jsou klimatizované. Koupelna je podlahově vytápěná.

Byt se nachází v uzavřeném a střeženém areálu Marina Island. Tento areál je výjimečný svým vlastním menším parkem, fontánou a lavičkami pro chvíle relaxu. Ve dnech, kdy si chcete zasportovat se zde nabízí 2 malé tělocvičny s venkovním přístřeškem. V komplexu najdete kromě 24/7 recepce také fitness, myčku aut a střežené garáže. V ceně bytu je parkovací stání a téměř 7m² velký sklep. Mezi areálem a řekou vede cyklostezka, na kterou můžete kromě kola vyjet i na bruslích.

Je zde dobrá dostupnost MHD, po 3 minutách chůze dojdete na zastávku tramvaje Maniny. Také zde staví autobus linky 156.

Byt je aktuálně pronajatý, ale po dohodě lze nájem v případě zájmu ukončit.

Možno financovat hypotečním úvěrem, který pro Vás rádi, zdarma, zajistíme za těch nejlepších podmínek na trhu.

Ohledně dalších informací mě neváhejte kontaktovat.

Doporučuji osobní prohlídku! Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 90 m² Praha 7

Duben 10th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.