Prodej bytu 3+kk 90 m² Beroun

Cena: 7 320 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují koupi bytové jednotky 3+kk ve zděném domě v klidné části Berouna. Objekt byl v roce 2017 kompletně zrekonstruován. Majitelé bytu díky věcnému břemeni využívají společnou zahradu. Dále je k dispozici parkování v blízkosti domu. Parkovací místa u objektu je možné i dokoupit a to jak v oplocené části pozemku, tak i mimo.

Zajímavě architektonicky řešený byt ve druhém nadzemním podlaží (jedny schody) a přesto v podkroví, kdy obyvatele neruší sousedi z vyšších pater. Bytu dominuje jižně orientovaný obývací pokoj s kuchyňským koutem (34,4 m²) s původně s otevřeným krovem, který je nyní zakrytý a lze využít dvě ložnice (13,6 m² a 13,1 m²). Obývací pokoj a jedna z ložnic jsou jihozápadně orientované s výhledem do zeleně. V koupelně s toaletou (8 m²) najdeme i rohovou vanu. Byt je vytápěný elektrokotlem umístěným v předsíni s teplovodními rozvody do radiátorů. Náklady na vytápění jsou velmi nízké. K dispozici je velký sklep užívaný třemi bytovými jednotkami.

Areál Na Ovčíně se nachází v klidní části Berouna, nedaleko řeky Berounky a berounské nemocnice. Této lokality se netýká složitější dopravní situace, je bezproblémově napojená na dálnici D5. Možné je také využít vlakové i autobusové nádraží, nebo vlakovou zastávku. Vše v pěší dostupnosti do 10-15 minut. Ještě blíže najdeme aquapark, zimní stadion, tenisové kurty, fotbalové hřiště a další sportoviště. Přímo u domu vede také cyklostezka “Po stopách českých králů”, po které se dá dostat k blízkému statku s koňmi v Kozle, do oblíbené lezecké lokality Alkazar, za zmínku stojí blízký Tetín, Koněpruské jeskyně, Svatý Jan pod Skalou a lomy Malá a Velká Amerika. Na nedalekém Husově náměstí je k dispozici mnoho obchodů a bank. V Berouně najdeme celou škálu středních a základních škol a školek. Nejbližší základní škola a školka jsou od areálu 1 km vzdálené.

Na vyžádání zašleme virtuální prohlídku. Zájemcům jsme připraveni zajistit financování za nejvýhodnějších podmínek, případně bez dokládání příjmů.

PENB nebyl SVJ zajištěný, z toho důvodu uvádíme energetickou třídu “G”, i když se jedná o velmi energeticky úsporný byt. Ev. číslo: 26008.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 90 m² Beroun

Prosinec 26th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.