Prodej bytu 3+kk 77 m² Praha 10

Cena: 6 890 000 Kč, Nabízíme k prodeji hezký slunný byt 3kk s lodžií v lokalitě Praha 10 – Záběhlice

Jedná se v nedávné době rekonstruovaný byt s lodžií v revitalizovaném panelovém domě o dispozici 3kk s lodžií a užitné ploše 77 m2. Dům je původně z roku cca 1987, ale prošel revitalizací v roce 2014, v bytě proběhla celková rekonstrukce v roce 2019. Byt má nové vnitřní omítky, plovoucí podlahy v obytných částech a dlažby na chodbě, koupelně a WC, revitalizované rozvody elektřiny a rozvody vody, plastová okna, novou kuchyňskou sestavu včetně spotřebičů. Vytápění lokálním plynovým kotlem s velmi malými měsíčními náklady. Vybavení bytu může být součástí prodeje po dohodě.

Dům je cihlový, má celkem 6 poschodí. Celkově se jedná o velmi pěknou a udržovanou nemovitost s velmi dobře hospodařícím SVJ

Dům se nachází v klidné oblasti na okraji sídlištní zástavby nedaleko Hamerského rybníka. Je oddělen od ruchu města bohatou zelení. Díky své poloze zaručuje hlukovou pohodu uvnitř domu, ale i výbornou dostupnost MHD a občanskou vybavenost dostupnou několik minut pěší chůzí Zahradního města a zejména dům v této části nabízí kompletní občanskou vybavenost, mateřskou školu a základní školu v místě při komfortu klidné lokality. V blízkosti domu je zastávka autobusu s přímým spojením do centra Prahy, stanice metra Skalka pár minut autobuse. Lokalita nabízí množství parků a zeleně k procházkám v místě domu,, polikliniku Zahradní město, v dochozí vzdálenosti množství sportovišť ve sportovním areálu Hamr. Poloha domu poskytuje dostatek prostoru k parkování.

V případě financování hypotéčním úvěrem Vám rádi zdarma vše vyřídíme u Vámi preferované banky a k tomu za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Velmi doporučuji osobní prohlídku, při které Vás rád osobně provedu. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 77 m² Praha 10

Září 30th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.