Prodej bytu 3+1 78 m² Rohatec

Cena: 3 650 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej krásného bytu v obci Rohatec, nedaleko města Hodonín. Nachází se v druhém podlaží cihlového bytového domu, jeho plocha činí 78 m² a dispozičně je řešený jako 3+1. Po vstupu do bytu Vás na první pohled jistě zaujme prostorná chodba, ze které pak vstoupíte do dalších pokojů. A to koupelny, toalety, kuchyně a obývacího pokoje. Jak si můžete všimnout na fotografiích, koupelna a toaleta jsou oddělené. Co se týče kuchyně, ta je prostorná a ve velmi dobrém stavu. Z ní se pak dostanete do pokoje, který může být ložnicí, dětským pokojem, či pracovnou. Obývací pokoj je jako jediný průchozí a vede do dalšího, prostorného pokoje.

Okna jsou plastová, jednotka má vlastní plynový kotel, umístěný na toaletě. Velkým benefitem tohoto bytu je sklep, který má bezmála 30 m², poskytne Vám tak spoustu místa k uložení věcí. Za domem si můžete pronajmout zahrádku. Parkování u domu není problém.

V Rohatci se nachází základní i mateřská škola, lékaři, obchod i služby. Velmi doporučujeme prohlídku. Ev. číslo: 645276.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 78 m² Rohatec

Duben 27th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.