Prodej bytu 3+1 72 m² Hrabůvka

Cena: 2 990 000 Kč, Ve výhradním zastoupení majitele Vám naše společnost nabízí bytovou jednotku 3+1 s komorou, v družstevním vlastnictví o podlahové ploše 72 m2. Velmi příjemné bydlení v klidné části obce.

Přednosti nabídky:
– Dobrá cena
– Zdařilá rekonstrukce
– Nízký měsíční nájem
– Krásné výhledy

Vkusně zrekonstruovaný třípokojový byt je umístěn v 10. nadzemním podlaží (9. patro) ze dvanácti. Komplexní rekonstrukce bytu (2021) zahrnuje zejména zděné bytové jádro, sanitu (zapuštěná vana se sprchovou zástěnou, umyvadlo na DTL skříňce se skříňkou se zrcadlem s nasvícením, keramické obklady a dlažba), nové WC se samostatným vstupem z předsíně (keramické obklady a dlažba), kvalitní štukové omítky, rozvody elektroinstalace v mědi, rozvody vody a odpadů v plastu, interiérové dveře, montáž kuchyňské linky tvaru L na míru, s dekorem vanilla a žlutooranžová s LED nasvícením a se spotřebiči (plynový sporák BEKO s el. horkovzdušnou troubou s digestoří, zabudovaný myčka BEKO), SDK podhledy s LED lampami (předsíň, kuchyně, sanita, hl. obytná místnost). Vstupní bezpečnostní, protipožární a protihlukové dveře. Podlahovou krytinu v bytě tvoří kvalitní laminátové podlahy (plovoucí podlahy), vyjma sanitu a dětský pokoj. V sanitě kryje podlahy keramická dlažba, v dětském pokoji parkety a koberec. Jako úložný prostor využijete prostornou komoru v předsíni (cca 3 m2), další úložný prostor nabízí prostorná vestavěná skříň v předsíni. Nedílnou součástí prodeje je také sklepní kóje (cca 1 m2) a možnost využití kočárkárny a kolárny. Nedílnou součástí prodeje je také sklepní kóje (cca 1 m2) a možnost využití kočárkárny a kolárny.

Okna bytu jsou na dvě světové strany (kuchyně a ložnice na severozápad, obývák a dětský pokoj na jihovýchod) – byt působí prostorným, světlým a vzdušným dojmem.

Obytný dům prošel komplexní revitalizací v podobě zateplení, nové fasády, výtahů, výměny oken, vchodových dveří, poštovních schránek, zvonků, stoupaček a nové střechy.

Samotný dům se nachází v části městské zástavby s rozsáhlými dvory, širokými revitalizovanými komunikacemi, menšími parky se spoustou zeleně a dětskými hřišti. Parkování umožňuje veřejné parkoviště přímo před domem. V blízkém dosahu bytového domu se nabízí možnosti nakupování v nákupních centrech Lidl, Tesco extra, Makro nebo Albert. Okolí domu nabízí možnosti procházek do přírody, kdy se po průchodu mezi domy před Vámi rozprostře malebná příroda kolem řeky Ostravice či lesopark Bělský les s upravenými stezkami, který je místními obyvateli využíván pro odpočinek a relaxaci, vzdálený 25 min. pěší chůzí.

V blízkosti domu zastávky autobusů MHD, stejně tak veškerá občanská vybavenost (obchody, restaurace, zdravotní středisko, nemocnice, škola, mateřská školka, kulturní život). Velmi příjemné bydlení v klidné části obce s bezproblémovými sousedy.

Zájemcům garantujeme zcela harmonický převod vlastnického práva k nemovitosti, bezpečný převod kupní ceny z advokátní úschovy. Navíc díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 72 m² Hrabůvka

Duben 28th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.