Prodej bytu 3+1 125 m² Butovice

Cena: 3 050 000 Kč, Vítejte v nabídce jedinečného bytu současné dispozice: 3+1, 125 m2. Byt je tak velký, že naskýtá možnost řešeni 4+kk. Vizualizace napoví, jak by Váš vysněny byt mohl vypadat.
Pro koho je byt ideální:
– Pro někoho, kdo potřebuje více prostoru k bydlení. Je vhodný jak pro pár, který ocení velkorysé prostory, tak pro rodinu, která využije více místností a současně může pustit své děti do klidného a bezpečného vnitrobloku.
– Pro někoho, kdo chce mít pod kontrolou rekonstrukci od A do Z a vytvořit v bytě vše podle svých náročných požadavků. V novostavbě, i přes možnost klientských změn, toto není reálné.
– Pro někoho, kdo rád užívá výhod města, ale potřebuje i klidné prostředí pro odpočinek, který poskytuje klidný vnitroblok plný zeleně.
– Pro někoho, kdo ocení málo sousedů v domě (jen 7 bytů).
Dům je cihlový, zděný, pečlivě udržovaný. Ideální místo k bydlení kousek od centra města. Byt je v osobním vlastnictví. V současné době vyklizen a připraven na kompletní rekonstrukci. Obývací prostor je orientován na náměstí s celodenním sluníčkem. Tento byt je zachovalý v udržovaném, avšak původním stavu, což mu dodává unikátní atmosféru.
– Současný stav bytu:
– byt se nachází ve druhém patře.
– 3x pokoj (jeden z pokojů průchozí). Byt je před rekonstrukcí.
– vysoké stropy.
– na podlahách PVC.
– ohřev vody a topení zajištuje plynový kotel.
– byt má dvě komory/ šatny, 2x WC.
– k bytu patři 2x zděny sklep
– možnost změny nebo úpravy celkové dispozice bytu.
Byt se nachází atraktivním místě, v širším centru města s výbornou dopravní dostupností do centra, veškerá občanská vybavenost v místě: školy, školky, dětská hřiště, sportovní areál, restaurace. Ideální spojení kousek dálnice D1.
Financování hypotečním úvěrem vám pomůžeme zajistit.

Přijďte se sami přesvědčit o kouzlu bydlení ve Studénce. Kontaktujte nás a domluvte si prohlídku, abyste na vlastní oči viděli, co vše tento byt nabízí. Nechte se inspirovat potenciálem, který v sobě skrývá, a najděte zde domov, po kterém jste vždy toužili.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 125 m² Butovice

Květen 13th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.