Prodej bytu 2+kk 73 m² Praha 4

Cena: 9 500 000 Kč, K prodeji nabízíme velice prostorný odhlučněný bytu o výměře 73 m² v Modřanech s výjimečně nízkými měsíčními náklady, k němuž je možné dokoupit jedno garážové stání, sklepní kóje a druhý skladový prostor na patře bytu.

Při vstupu do bytu se dostanete do dlouhé chodby, ze které jsou vstupy do všech ostatních místností. Jedná se o samostatnou ložnici s orientací na sever, dále nadstandardně veliký obývací pokoj orientovaný na jih s plně vybaveným kuchyňským koutem. Tato místnost poskytuje dostatek prostoru, a z toho důvodu je ideální pro rozdělení na více částí s různými účely, jako obývací, jídelní, pracovní atp. Z chodby je dále přístup do koupelny s vanou a na samostatné WC. Celý byt působí prostorným a vzdušným dojmem. K bytu je také možné dokoupit garážové stání přímo v domě a dva prostory vhodné pro skladování. Vytápění a ohřev vody zajišťuje centrální plynová kotelna. Okna jsou v bytě dvojsklenná plastová, podlahy jsou plovoucí linoleové, v koupelně je položena dlažba. Výhodou je také optický kabel, který poskytuje vysokorychlostní připojení k internetu.

Tento byt se nachází v domě, který má původní železobetonovou konstrukci. Byl přestavěn na bydlení a kolaudován v roce 2009. Dům je zateplen, stěny jsou oboustranně odhlučněny. Dům spadá do energetické třídy C, s čímž také souvisejí mimořádně nízké náklady na bydlení – příspěvky SVJ společně se všemi zálohami na energie a internet nepřekročí měsíčně pro dvě přihlášené osoby 4000,-. Byt je ve velice dobrém stavu kvůli minimálnímu využívání. V celém domě je nainstalován moderní bezpečností systém včetně kamerového systému, vstupním videotelefonem a bezpečnostním rozpoznávacím softwarem či kamerový systém u vjezdu do garáží s rozpoznáváním SPZ. Velikou výhodou je také ukázkově fungující a hospodařící SVJ, které bezprostředně řeší jakékoliv problémy či závady na domě, vybavení nebo společných prostorech.

V okolí naleznete veškerou potřebnou občanskou vybavenost – supermarket přímo v budově, mnoho dětských hřišť v okolí, jedno dokonce přímo před domem v majetku SVJ, restaurace, dále cyklostezka, sportovní centrum, golfový park a mnoho dalšího. Výborná dopravní dostupnost – autem se dostanete na Karlovo náměstí či na pražský okruh do deseti minut. Nachází se zde také tramvajová zastávka Belárie přímo u domu.

Doporučuji prohlídku. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+kk 73 m² Praha 4

Březen 15th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.