Prodej bytu 2+1 64 m² Praha 6

Cena: 6 900 000 Kč, K prodeji nabízíme byt v družstevním vlastnictví o dispozici 2+1 a podlahové ploše 64 m² ve třetím patře zrenovovaného panelového domu ve Vokovicích.

Byt disponuje dvěma prostornými pokoji s parketami. Na první, menší pokoj, který je orientovaný na jihovýchod, navazuje lodžie. Druhý prostornější pokoj je orientován na severozápad do Kladenské ulice. Na stejnou světovou stranu je orientována i kuchyně s jídelnou. Ve vstupní chodbě navazující na kuchyni je položeno lino, v koupelně a na WC dlažba. Okna jsou plastová dvousklenná. V bytě je odstraněna část kuchyně a příčka vedoucí do oddělující koupelnu. Topení a ohřev vody zajišťuje kotelna v domě. Byt je v nynější době odpojen od plynu.

Tento byt se nachází ve třetím patře hezky udržovaného panelového domu v krásné a klidné lokalitě. V minulých pěti letech se na domě měnila okna, poté se opravovala a zateplovala fasáda a měnily se stoupačky. V domě funguje bytové družstvo, které se o budovu zodpovědně stará. Anuita je splacena, převod do osobního vlastnictví v tuto chvíli není možný. K bytu dále náleží sklep a parkovací stání v oploceném dvoře s elektrickou automatickou bránou.

Velikou výhodou je žádaná a klidná lokalita s veškerou občanskou vybaveností a velice dobrou dopravní dostupností. V bezprostřední blízkosti se nachází mateřská a základní škola, mnoho hřišť a sportovišť, supermarket, restaurace a mnoho dalšího. Na stanici metra linky A Bořislavka se dostanete do pěti minut. Nedaleko domu se nachází také tramvajová a autobusová zastávka. Autem se dostanete do pár minut na přilehlou Evropskou ulici a do deseti minut jste na pražském okruhu nebo v Dejvicích.

Doporučuji osobní prohlídku tohoto zajímavého bytu. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+1 64 m² Praha 6

Březen 22nd, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.