Prodej bytu 2+1 56 m² Kněžice

Cena: 2 490 000 Kč, Hledáte domov v klidném venkovském prostředí mezi Jihlavou a Třebíčí? Máme pro vás pěkný byt 2+1 s komorou v Kněžicích vzdálených cca 17 km od Jihlavy i Třebíče a 5 km od Brtnice. Byt je v umístěný ve 2. NP čtyřpodlažního bytového domu s možností parkování přímo před domem nebo na přilehlém prostranství vedle domu.
V bytě je sedm místností a je tvořen: kuchyní, pokojem, ložnicí s balkonem, koupelnou, samostatným WC, komorou a chodbou. K bytu patří sklep v přízemí bytového domu.
Obec Kněžice se nachází v turistické oblasti Střední Vysočina Jihlavsko. Jméno obce pravděpodobně znamená and #34;ves lidí knězových and #34; vesnice měla v minulosti vztah k Želivskému klášteru. První písemná zmínka o Kněžicích pochází již z roku 1222, mimochodem, jedná se o vůbec nejstarší písemnou zmínku o osídlení v celém širokém okolí. V obci a jejím okolí najdou turisté mnoho zajímavého: především je to Kněžické muzeum přírody na místním zámečku, kostel sv. Jakuba Staršího a kaple sv. Jana Nepomuckého, Ekocentrum Chaloupky, Zlatomlýnský vodopád pod rybníkem Zlatomlýn a v širším okolí také zámek Aleje a přírodní rezervace U Římské studánky, U Trojáku, Na podlesích či Urbánkův palouk. V okolí Kněžic je mnoho turistických stezek a cyklotras. V obci je obecní úřad, MŠ, ZŠ, zdravotní středisko, obchody s potravinami, hospůdka, aj.
Byt je možno financovat úvěrem ze stavebního spoření nebo hypotékou. Zajistíme, nezávazné konzultace s naším finančním specialistou – zdarma. Také můžeme zprostředkovat financování pro klienty, kteří nedostanou hypotéku v bance.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+1 56 m² Kněžice

Leden 19th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.