Prodej bytu 1+kk 37 m² Loučná nad Desnou

Cena: 4 990 000 Kč, Byt č.18, dispozice 1+kk+galerie
Bytová jednotka 3-18 je umístěna ve třetím nadzemním podlaží. Svým umístěním je orientována na jihozápad. Jednotka 1+kk+galerie o výměře 37,1 m2 má následující dispozici: vstupní chodbu, obývací pokoj s kuchyňským koutem, galerii a koupelnu s toaletou.
Vybavení interiéru je navrženo bytovým designérem v moderním stylu, který je laděn do přírodních barev tak, aby ladil s okolním horským prostředím.

Nabizime byty v revitalizované původní továrenské vile s vlastním parkováním, venkovním posezením s ohništěm a grilem, dětským hřištěm i nabíjecí stanicí pro elektromobily. Byty o dispozicích 1+kk až 3+kk, včetně 8 mezonetových bytů, všechny s komfortním designovým vybavením.

Projekt Horské byty Údolí Rejhotice je realizován v chráněné krajinné oblasti Jeseníků v části obce Loučná nad Desnou. Aktuálně probíhá revitalizace celého horního areálu, kde již dosloužily původní  stavby a je potřeba jim dát nový život. Dokončuje se rekonstrukce Ulrichovy vily a probíhá také rekonstrukce Vilky Rejhotice. Novým majitelům poskytnou tyto objekty moderní bydlení v horském stylu. V horním areálu je rovněž dokončena demolice několika továrních hal, celá plocha je srovnána a vysazené jsou již i stromy.
Ulrichova vila původně sloužila jako továrenská vila. Opravená prvorepubliková vila ze třicátých let minulého století dnes nabízí 26 moderních horských bytů s vlastním parkováním, venkovním posezením, ohništěm a grilem, dětským hřištěm i nabíjecí stanicí pro elektromobily. Byty jsou o dispozicích 1+kk až 3+kk, včetně 8 mezonetových bytů. Všechny bytové jednotky disponují komfortním designovým vybavením.

Atraktivita Loučné nad Desnou roste
Obec Loučná nad Desnou se v současnosti rychle rozvíjí. Potenciál této oblasti je obrovský. Náš investiční záměr je rozsáhlý a pevně věříme, že přestavbou bývalých průmyslových objektů vrátíme obci původní ráz horské obce.

Prodej bytů nabízíme ve 3 variantách:
* BYDLENÍ 4 990 000 Kč = klasický prodej pro vlastní využití, tyto ceny jsou uvedeny na webu, 
* STANDARD 6 490 000 Kč (Měsíční výnos: 33 333,33 Kč) = investice zaručující výnos z nájmu, správu bytu řešíme my – vybavení, úklid, pronájem, předání klíčů, údržbu, byt můžete využít i pro sebe 14 dní v roce, 
* PREMIUM 7 390 000 Kč (Měsíční výnos: 38 551,17 Kč) = vše, co nabízí varianta standard + garance zpětného odkupu

Pokud vás tato nabídka zaujala neváhejte mě kontaktovat a domluvit si prohlídku.
S financováním vám rádi poradíme a pomůžeme.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 1+kk 37 m² Loučná nad Desnou

Červen 2nd, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.