Letovice, lesní pozemky, 12 020 m² – pozemek

Cena: 465 000 Kč, Se souhlasem majitele vám nabízíme k prodeji soubor devíti z části sousedících parcel v k.ú. Letovice a Lhota u Letovic o celkové výměře 12 020 m². V KN jsou pozemky evidované jako lesní pozemek,..
Se souhlasem majitele vám nabízíme k prodeji soubor devíti z části sousedících parcel v k.ú. Letovice a Lhota u Letovic o celkové výměře 12 020 m². V KN jsou pozemky evidované jako lesní pozemek, ostatní plocha a trvalý travní porost, situovány jsou ve volném sousedství zastavěného území města Letovice, jsou dobře přístupné přímo z přibližovací komunikace třídy 4L. Většina plochy je porostlá lesním porostem (kromě 705 m² manipulační plochy, kterou je možné využít ke skládkování dříví, případně intenzívněji v budoucnu). V lesním porostu na pozemcích převažuje proředěná smíšená kmenovina (borovice, smrk, jedle, olše, buk), celková zásoba je cca 120 m³, výtěžnost pilařské kulatiny do 60ti %; porost je průměrné kvality. Na části plochy se intenzívně zmlazuje jedle (možno využít při obnově porostu).
Cena k jednání včetně provize RK (zahrnuje plnou realitní podporu prodeje a veškerý právní servis) je 465 000 Kč, o více informací, lesní hospodářskou osnovu a prohlídku volejte makléři.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Letovice, lesní pozemky, 12 020 m² – pozemek

Květen 1st, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.