Dílna s montážní jámou k pronájmu Praha – 123,5m2

Nabízíme pronájem dílny s montážní jámou v Praze 5, celková výměra 123,5m2.

Tento prostor se nachází v hale rozdělené přepažením na 5 částí. Výhodou je vysoký strop – 8m. V prostoru se nachází voda, napětí 380V. Rozměry prostoru – 6 x 21m (šířkaxdélka).
Velká plechová vstupní vrata o rozměrech 4,9×4,9m, s možností vjezdu TIR.

Dále nabízíme pronájem nebytových prostor – kanceláří, dílen a skladů různých typů a velikostí. K dispozici dílny/sklady od 139 do 641m2, kanceláře od 15 do cca 1.500m2. V areálu lze kombinovat nájmy dílenských, skladových prostor spolu s administrativním zázemím.

Rovněž možnost pronájmu volné plochy, současně k dispozici okolo 4tis. m2, obzvláště vhodné pro stavebniny či prodej automobilů.

Výborná dostupnost jak MHD, tak automobilem – blízko metra Zličín, Nové Butovice, Stodůlky nebo Luka, zastávka Bílý Beránek přimo u areálu. Nachází se blízko sjezdu z Rozvadovské spojky, dálnice D5. Velmi dobrý přístup pro TIR. Snadný příjezd z centra Prahy po Plzeňské ulici, nebo od severu po Slánské od Karlovarské ul.

K dispozici pro nájemníky je kantýna přímo v areálu. Areál je hlídán bezpečnostní službou 24hod denně.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Nejsme RK – přímý majitel – bez poplatků za zprostředkování. Výhodné pronájmy. Cena v KČ:70

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Dílna s montážní jámou k pronájmu Praha – 123,5m2

Příchozí vyhledávací fráze:

Leden 13th, 2012 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.