Dílna Praha – pronájem

Pronájem dílny, Praha 5 – Stodůlky (139m2).

Prostor je temperovaný (Sahara), má plechová vstupní vrata. Okna jsou opatřena mřížemi. Tento prostor tvoří 2 průchozí místnosti o výměřě 106m2 a 33m2, výška stropu 3,9m. V prostoru se nachází voda, napětí 380V. Velká vstupní vrata – možnost vjezdu automobilem.

Nabízíme pronájem nebytových prostor – kanceláří, dílen a skladů různých typů a velikostí. K dispozici dílny/sklady od 73 do 641m2, kanceláře od 29 do cca 1.500m2. V areálu lze kombinovat nájmy dílenských, skladových prostor spolu s administrativním zázemím.

Rovněž možnost pronájmu volné plochy, současně k dispozici okolo 4tis. m2, obzvláště vhodné pro stavebniny či prodej automobilů.

Výborná dostupnost jak MHD, tak automobilem – blízko metra Zličín, Nové Butovice, Stodůlky nebo Luka, zastávka Bílý Beránek přimo u areálu. Nachází se blízko sjezdu z Rozvadovské spojky, dálnice D5. Velmi dobrý přístup pro TIR. Snadný příjezd z centra Prahy po Plzeňské ulici, nebo od severu po Slánské od Karlovarské ul.

K dispozici pro nájemníky je kantýna přímo v areálu. Areál je hlídán bezpečnostní službou 24hod denně.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Nejsme RK – přímý majitel – bez poplatků za zprostředkování. Cena v KČ:70

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Dílna Praha – pronájem

Příchozí vyhledávací fráze:

Listopad 11th, 2011 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.