Vyhledat
Prodám nemovitost
Sponzorované odkazy
Sponzorované odkazy
Cena: 159.900 EUR
AM LIVING realitná kancelária Vám ponúka na predaj výnimočnú ponuku kompletne a kvalitne prerobeného 3 izbového bytu s výmerou 68 m² + loggia a pivnica. Byt sa nachádza na ideálnom 4.poschodí v obľubenej lokalite. K bytu prislúcha aj pivnica a loggia.
Technický stav bytu
Byt si aktuálne prešiel rozsiahlou a kvalitnou rekonštrukciou počas ktorej sa kladol doraz na precíznosť a kvalitu a prerábalo sa komplet všetko, ako napríklad: podlahy, interiérové dvere s obložkovými zárubňami, kúpeľňa so sanitou, nové radiátory, sadrokartónové stropy s LED bodovými svietidlami, elektro a vodoinštalácia, vstupné bezpečnostné dvere, plastové okná a mnoho ďalšieho. V byte je vyhotovená kvalitná kuchynská linka na mieru od stolára (vybavená vstavanými spotrebičmi ako chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, umývačka riadu, varná doska, digestor a elektrická varná rúra) a vstavaná skriňa na chodbe. Bytový dom prešiel revitalizáciou ako zateplením, výmenou stupačiek, rekonštrukciou strechy a spoločných priestorov. Ponúka bezbariérový vstup.
Lokalita a občianska vybavenosť
Nachádzame sa v tichej a kľudnej lokalite plnej zelene s kompletnou občianskou vybavenosťou – konkrétne na Ulici Mateja Bela v Piešťanoch. V tesnej blízkosti sa nachádza základná škola, športový areál, reštaurácie, kaviarne, potravinový reťazec Kaufland, fitness centrum a autobusová zástavka.
Prečo práve tento byt?
-kvalitná kompletná rekonštrukcia
-dôraz na detail
-nová kuchynská linka so spotrebičmi
-vizuál podľa dizajnéra
-vyhľadávaná lokalita
-kompletná občianska vybavenosť
-ideálne dispozičné riešenie
Cena: 159.900€
V prípade záujmu o viac informácií alebo obhliadku ma neváhajte kontaktovať aj počas víkendov na tel.č.: 0940 284 247.
Zobrazit celý inzerát nemovitosti: REZERVOVANÉ – 3i byt 68 m2 + loggia – Piešťany