Rodinný dům v Karolince

Cena: 5 242 000 Kč, Původní dřevěnice (stáří cca 100 let), průběžně stavebně upravovaná dle aktuální potřeby využívání, je situována na rovině, přístupná z obecní komunikace.
Technické údaje: kamenný základ bez izolace, obvodové trámy původní stavby obloženy dřevěným šindelem, přizděná veranda. Stropy i podlahy dřevěné, střecha kryta plechovými šablonami (některé krovy vyměněny), okna dřevěná – EURO .
Voda rozvedena z vodovodního řadu, ohřev – elektrický bojler. Odpadní vody svedeny do splaškové kanalizace. Vytápění – ústřední – plynový kotel, případně lokální – v každé obytné místnosti kamna (kromě podkroví).
Objekt disponuje třemi místnostmi v přízemí a jednou ložnicí v podkroví. Pod zděnou částí se nachází sklep, na dům navazuje hospodářský objekt, zčásti zděný. Přilehlý pozemek má výměru 800 m2, zastavěná plocha domu činí 100 m2.
Nemovitost se nachází v centru Karolinky, tudíž poskytuje veškerý komfort služeb k trvalému bydlení i rekreačnímu využívání (zejména jako investice ke krátkodobému pronajímání). Štěrkoviště, zvané Balaton, vzdáleno 1 km, sjezdovka 2 km. Nástup na cyklostezku Bečva 200 m.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Rodinný dům v Karolince

Březen 18th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.