Na predaj RD+garaz, pozemok 530m2, TN, Kvetinova

Cena: 194.000 EUR
Ponúkame na predaj novostavby rodinných domov v Trenčíne – Orechové. Zastavaná plocha domov je 108,2 m2, podlahová plocha domu je 151,4 m2. Jedná sa o štyri rodinné domy, ktoré pre svoj prístup využívajú vlastný dvor. Výhodou tohto riešenia je lepšie využitie daného pozemku, keď príjazdová komunikácia, využívaná vlastne len na príjazd do domu je orientovaná na severnú stranu a terasy jednotlivých domov na slnečnú južnú stranu. Ďalšou výhodou je pocit väčšieho bezpečia, keďže dvor sa dá jednoducho uzavrieť a do svojej blízkosti môžete pomocou diaľkového ovládania vpustiť len osoby, ktoré poznáte.

1.Nadzemné podlažie: Vstup do domu je z východnej strany domu, cez vstupnú predsieň sa dostávame priamo do centrálnej chodby, na ktorú funkčne a prevádzkovo nadväzuje kuchyňa a obývacia izba, zimná záhrada, sociálne zariadenia a schodisko. Obývacia izba je z väčšej časti presklená a dá sa z nej vyjsť na terasu v malom átriu. Okolo átria sú zoskupené obývacia izba, kuchyňa a zimná záhrada. Kuchyňa je situovaná v strede zoskupených miestností a tvorí prevádzkové jadro dennej časti domu. Garáž je prístupná z východnej strany domu a dá sa z nej dostať priamo do zádveria. Z garáže je prístupná technická miestnosť, ktorá je situovaná v severozápadnom rohu domu, tak aby priamo nesusedila so žiadnou obytnou miestnosťou.

2.Nadzemné podlažie: Jednoramenné priame schodisko z 1.NP ústi do chodby na východnej strane domu. Na sever z chodby sa vstupuje do izby rodičov so šatníkom, na juh do dvoch izieb. Kúpeľňa a wc sú prístupné zo stredu chodby, tak aby k nim bol čo najkratší prístup z izieb, a aby trasa pohybu z detských izieb neviedla popri schodisku.

Cena zahŕňa: pozemok, rodinný dom na kľúč, príjazdovú komunikáciu, DPH.

Financovanie výstavby začína pre zákazníka kúpou pozemku. Cena za pozemok činí 26 500.- Eur. Zároveň s podpisom Kúpnopredajnej zmluvy na pozemok uzatvoríme so zákazníkom Zmluvu o dielo na výstavbu rodinného domu, v ktorej si individuálne dohodneme výšku a termíny splátok podľa finančných možností zákazníka a požadovaného termínu ukončenia výstavby. Pri takomto spôsobe splácania sú banky ochotné prefinancovať až 100% nákladov bez potreby ručenia inou nehnuteľnosťou.

UVEDENÁ CENA JE KONEČNÁ – vrátane provízie RK a všetkých poplatkov !

Zároveň pre každého klienta ZADARMO vypracujeme:
– Kúpne zmluvy
– Návrh na vklad do katastra nehnuteľností
– uhradíme poplatky za overenie podpisov na Kúpnych zmluvách
– uhradíme kolky na Návrh na vklad do katastra nehnuteľností

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Na predaj RD+garaz, pozemok 530m2, TN, Kvetinova

Srpen 16th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.