HALO reality – Predaj, rodinný dom Jur nad Hronom

Cena: 66.990 EUR
Ponúkame na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom vhodným na ďalšiu výstavbu rodinného domu. Dom v pôvodnom stave, s obecným rozvodom vody, elektrinou a plynovou prípojkou na hranici pozemku je kompletne vyprázdnený, vhodný na kompletnú rekonštrukciu. Strecha domu je v dobrom stave, dom je suchý, čiastočne podpivničený s výmerou 100 m2. Na pozemku o výmere 1346 m2 sa nachádza murovaná kuchynka s maštaľou a vlastná studňa s čerpadlom. Pozemok je rozdelený na dve časti, kde časť patriaca k domu je situovaná väčšou časťou pred domom, orientovaná na západ. Druhá časť pozemku je orientovaná na juhovýchod v rozmeroch cca 20x 30 metrov s vlastným prístupom. Rodinný dom je možné kúpiť aj s druhou časťou pozemku v cene 98 400 eur. Nehnuteľnosť je výbornou príležitosťou na bývanie na dedine s kompletnou občianskou vybavenosťou a investíciou do veľkého slnečného stavebného pozemku. Obec sa nachádza neďaleko Levíc a Želiezoviec. ID ponuky: LV-54020

Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: HALO reality – Predaj, rodinný dom Jur nad Hronom

Duben 25th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.