Prenájom štýlový 1 izbový byt, Dobrovičova, Bratislava I Staré Mesto

Cena: 600 EUR
POPIS BYTU:
Ponúkame na prenájom exkluzívny 1 izbový byt v priamom centre mesta Bratislava I Staré Mesto, Dobrovičova ulica. Nachádza sa na prízemí/5 poschodí so samostatným vlastným vchodom z vnútorného uzatvoreného dvora, je o výmere 42 m2.
STAV BYTU:
Ponúkaný byt je pekne dizajnovo novozrekonšturovaný – v celom byte je dlažba s podlahovým vykurovaním, špeciálne nerozbitné bezpečnostné okná, bezpečnostné domové vchodové dvere Sherlock (bezpečnostná trieda 3), kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi (indukčná varná doska, elektrická rúra, odsávač pár, kombinovaná chladnička s mrazničkou, umývačka riadu a mikrovlnná rúra).
DISPOZÍCIA:
Byt je členený na vstupnú chodbu, oproti je kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou (zariaďovacie predmety sú zn. HansGrohe). Vedľa sprchovacieho kútu je za zrkadlovými dverami dômyselne schovaný elektrický ohrievač vody a kombinovaná práčka so sušičkou. Z predsiene sa dostaneme do priestrannej kuchyne s dostatkom odkladacieho priestoru s jedálenským pultom. Obytná zóna je rozdelená na spaciu a dennú časť vstavanou knižnicou. Vedľa obytnej miestnosti je pekný šatník, ktorý taktiež poskytuje dostatok úložného priestoru. V celom byte je podlahové vykurovanie, samostatne nastaviteľné v každej izbe s možnosťou kontrolovania spotreby, vypínače sú zn. Legrand. Na základe svojej polohy je ideálny pre komfortné mestské bývanie.
Cena nájmu je 600,-€ vrátane energií, káblovej televízie a internetu. Voľný od konca októbra 2021.
PLATBY:
Depozit : 600,-€, nájom: 600,-€, bez provízie pre RK!
LOKALITA:
Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je Šafárikovo námestie, Univerzita Komenského, turisticky vyhľadávaný Modrý kostolík, nákupné centrum EUROVEA, divadlo, cyklistický chodník. Vďaka týmto výhodám patrí lokalita okolo Dobrovičovej medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prenájom štýlový 1 izbový byt, Dobrovičova, Bratislava I Staré Mesto

Září 24th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.