Kancelárie od 20-947 m2, BA IV. Dlhé Diely, Pribišova ulica

Cena: 7 EUR/m2
POPIS PRIESTORU:
Ponúkame na prenájom kancelárie od 20 m2 do 947 m2 na prvom a druhom podlaží v dvojpodlažnej budove možnosť výberu podľa vlastných požiadaviek.

Na prvom poschodí sa nachádza recepcie na chodbe 3 samostatné kancelárie, jedna dvojkancelária, toaleta, kuchynka, za sklenými dverami uzavretých ďalších 6 kancelárii, kuchynka, WC, serverovňa. Na druhom poschodí priamo zo spoločných priestorov recpecie je vstup do jednotlivých kancelárií o rôznych výmerách od 20-45m2, na 2. poschodí je galéria s kuchynským kútom a 2xWC, na tomto poschodí je open space predelený zástenami.

STAV PRIESTORU:
Priestory boli v roku 2008 kompletne zrekonštruované, plastové okná, klimatizácia, stropné kazetové kancelárske podhľady, kancelárske osvetlenie, koberce, v príslušenstve dlažba (WC), v kanceláriách sú dátové rozvody
príprava na kamerový systém. Voľné od 1.9.2015.

PLATBY:
Cena nájmu 83 Eur/m2/rok (6,92 Eur/m2/mesiac), cena energií 25Eur/m2/rok (2,1 Eur/m2/mes.) ceny sú uvedené bez DPH. Možnosť prenájmu s čiastočným zariadením, možnosť prenájmu menších alebo väčších celkov
V prípade prenájmu menších častí priestoru, príp “na jednotlivé kancelárie” prepočet záloh za energie koeficientom 1,3 za podiel na spoločných priestoroch.

LOKALITA:
V bezprostrednej blízkosti kompletná občianska vybavenosť (reštaurácie, kaviarne, obchody, banky) a s výbornou dostupnosťou MHD.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Kancelárie od 20-947 m2, BA IV. Dlhé Diely, Pribišova ulica

Srpen 5th, 2015 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.