BANSKÁ ŠTIAVNICA: APARTMÁN s výhľadom na nádvorie, 60,23 m2

Cena: 216.000 EUR
AstonReal ponúka na predaj APARTMÁN, nachádzajúci sa v historickom jadre mesta Banská Štiavnica, v paláci, ktorého história siaha až do 15. storočia.

Apartmán má rozlohu 60,23 m 2. Je situovaný na prízemí mestského paláca s výhľadom na jeho nádvorie. Apartmán má obývačku s kuchyňou a spálňou a vstupnou halou. Vstupná hala slúži ako tzv. zimná záhrada s príjemným posedením a optickým prepojením s nádvorím a barom. Samozrejmosťou je samostatná kúpeľňa s WC a sprchovým kútom.

Apartmán sa predáva kompletne zariadený (viď foto).

Z histórie: V 2. polovici 18. storočia sa v týchto priestoroch nachádzali laboratória 1. profesora Baníckej akadémie Mikuláša Jacquina.

Okolie: Apartmán sa nachádza na atraktívnom mieste v Banskej Štiavnici v krátkej vzdialenosti od Kostola svätej Kataríny, Nového zámku v Banskej Štiavnici a Starého zámku v Banskej Štiavnici a ponúka aj terasu.

V cene je už pripočítaná provízia pre RK, ktorá zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri, vrátane kompletného právneho servisu, služieb spojených s odovzdaním nehnuteľnosti. Vieme zabezpečiť najvýhodnejšie a najbezpečnejšie podmienky.

KONTAKT
tel. č.: 0904 26 26 26 | e-mail: haragonic@astonreal.sk

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: BANSKÁ ŠTIAVNICA: APARTMÁN s výhľadom na nádvorie, 60,23 m2

Červenec 27th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.