Budova 399 m2 za super cenu 199.800.- EUR + DPH Zvolen

Cena: 199.800 EUR
Budova 399 m2 za SUPER CENU 199.800 .- EUR + DPH rekonštruovaná v centre mesta Zvolen na PREDAJ. . Nehnuteľnosť je vhodná na podnikanie, alebo prerobenie na byty. Táto 3 podlažná budova s úžitkovou plochou 399m2 sa nachádza v centra mesta Zvolen na Ulici J.C. Hronského.

Objekt prešiel komplexnou rekonštrukciou (hodnota rekonštrukcie cca 450.000€) – výmena okien a dverí, výmena stropu medzi prízemím a 1.poschodím, podlahové kúrenie na prízemí a prvom poschodí, výmena kúrenia na druhom poschodí, výmena plynového kotla, kompletná rekonštrukcia elektrických rozvodov, výmena sanity a batérií na vode, čiastočná rekonštrukcia rozvodov vody, oprava strechy, nová fasáda, čiastočné zateplenie stien, nové podlahy a stropy. Má vlastnú kotolňu (plynovú) a je napojená na všetky inžinierske siete. Parkovanie: verejné pred objektom. V blízkosti budovy sa nachádzajú obchody, obchodný dom, banky, pošta, nemocnica, , hotely, malá vlaková stanica, Technická univerzita. Nehnuteľnosť sa predáva za takto lukratívnu cenu z dôvodu iných investičných zámerov majiteľa a ukončenie jeho podnikateľskej aktivity v týchto priestoroch, nie je pre neho naďalej potrebná. Túto budovu je výhodné kúpiť aj ako investíciu.

1. podlažie obchodné priestory cca 169 m2
2. podlažie obchodné priestory cca 169 m2
3. podlažie (podkrovie) byt alebo kancelárske priestory, sociálne zariadenie cca 29 m2

V cene ponúkanej nehnuteľnosti je kompletný právny servis. Predáme aj vašu nehnuteľnosť. Pomôžeme vám pri príprave nehnuteľnosti na predaj a prenájom. Zabezpečíme pre vás vypracovanie profesionálnych kúpnych a nájomných zmlúv, zabezpečíme znalecký posudok, vybavíme kataster, zabezpečíme odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií. V prípade potreby zabezpečíme pre vás statický posudok a znalecký posudok, vypracovanie geometrických plánov, vypratanie nehnuteľnosti, právne poradenstvo. Viac info na 0905 285 610 alebo mail: krahulec@akmkapital.sk

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Budova 399 m2 za super cenu 199.800.- EUR + DPH Zvolen

Prosinec 3rd, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.