Pronájem krásného kompletně zařízeného RD, parkování pro 4 vozy, komfortní nízkoenergetický dům, Mod (47.500,- Kč)

Se souhlasem majitele nabízíme k pronájmu kompletně zařízený rodinný dům v krásné a vyhledávané lokalitě Brno – Modřice.Zvýšené přízemí s menšími okny –  fitko – místnost 60 m2 s ping-pongovým stolem, dále menší prádelna s aut. pračkou a sušičkou a dvě místnosti pro libovolné využití, plus koupelna s WC.Přízemí – kompletně zařízená nová kuchyň a obývák o 60m2. Větší předsíň s úložnými prostory a koupelna s WC. Součástí  přízemí je velká garáž 8x4m, s automat. otevíráním vrat.Podkroví – 4 ložnice, velká obytná hala 40m2, jedna větší koupelna a jedna menší s  WC. Ve všech pokojích jsou skříně a komody, jeden dětský pokoj a ložnice jsou  zařízeny kompletně. Na menší zahradě je terasa  asi 30m2 a zastřešená pergola s možností zahradního grilování.V přední  části před domem je předzahrádka s automaticky uzavíratelnou posuvnou bránou. V budoucnu pan majitel plánuje zabudování vířivky a sauny.Internet, telefon a 2 plazmové televize v ceně

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem krásného kompletně zařízeného RD, parkování pro 4 vozy, komfortní nízkoenergetický dům, Mod (47.500,- Kč)

Srpen 6th, 2015 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.