Pronájem ochodního objektu s bytem v centru Příbrami – 3 podlaží, 550m2 (45.000,- Kč)

Nabízíme k dlouhodobému celkovému nebo částečnému pronájmu exklusivní komerční prostory cca 550 m2 na frekventovaném místě v centru Příbrami za měsíční nájemné 45.000, – Kč + energie a služby. Tyto prostory dnes vlastní a využívá dlouholetá velmi dobře zavedená a prosperující obchodní společnost zabývající se prodejem a službami v oboru bytového textilu a vybavení interiérů. Záměrem pronájmu těchto prostor je zde prioritní zachování činnosti v tomto oboru v nejbližších 3 letech. V budoucnu bude možné jednat jak o změně činnosti, tak o odkoupení celé nemovitosti novým nájemcem. Nabízené prostory se nachází v samostatném dvoupatrovém domě a představují plochu o výměře 425 m2 ve dvou podlažích. Dále jsou zde kancelářské prostory 130 m2 ve třetím podlaží domu, které jsou standardně vybaveny jako bytová jednotka o dvou obytných… Více info na www.bubli.cz/avareal-id65479.html

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem ochodního objektu s bytem v centru Příbrami – 3 podlaží, 550m2 (45.000,- Kč)

Srpen 24th, 2015 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.