Rodinný dům s uzavřeným dvorem

Popis předmětu prodeje :
Jedná se o částečně podsklepený rodinný dům s 2.NP v obci Mšené Lázně, část Podbradec, okres Litoměřice. Podlahová plocha domu činí 228 m2, parcela 511 m2
Část obce Mšené lázně, Podbradec se nachází v Ústeckém kraji, okrese Litoměřice, na rozhraní Ústeckého a Středočeského kraje, Praha 51 km, Litoměřice 33 km, Louny 22 km, Slaný 21 km
Rodinný dům je částečně podsklepený, má 2 nadzemní podlaží (přízemí a 1. patro) a půdní prostor v sedlové střeše. K objektu domu navazuje stavba bývalých chlévů, do které byla vestavěna koupelna přístupná z rodinného domu a nachází se zde prádelna, která je přístupná ze dvora.
Vnitřní dispozice:
1.PP – sklad, kotelna, sklep
1.NP – zádveří, pokoj, jídelna s kk, spíž, koupelna, WC, chodba,šatna, vstup do sklepa
2.NP – 3x pokoj, chodba, WC, vstup na terasu
Konstrukční řešení a vybavení:
Stavba má svislé nosné konstrukce ze smíšeného zdiva (1.PP) a zděné konstrukce (1.NP, 2.NP), základy jsou kamenné , stropy jsou nad 1.PP klenuté, dřevěné trámové s rovným podhledem a betonové, schodiště je cihlové do 1.PP a betonové, střecha je dřevěná sedlová s taškovou krytinou, klempířské prvky jsou z pozinkovaného plechu, podlahy jsou betonové, v sociálním zázemí je keramická dlažba, pokoj a chodba v 1.NP dřevěné parkety. Okna jsou dřevěná zdvojená. Vstupní dveře jsou dřevěné, vnitřní dveře jsou dřevěné plné a prosklené do ocelových zárubní. V koupelně, WC a v kuchyni jsou keramické obklady Vnější omítky jsou břizolitové.
Rodinný dům má vnitřní rozvody elektrického proudu (světelná a motorová), rozvody vody včetně teplé v plastových a ocelových trubkách, odkanalizování je do septiku. Vytápění je elektrickým kotlem s rozvodem ústředního topení, připojen je i nepoužívaný kotel na tuhá paliva.. Zdroj teplé vody je elektrický bojler.
Stáří a stavební stav:
Přesné stáří rodinného domu nebylo zjištěno. Z dostupných informací byl dům postaven přibližně v roce 1925. V roce 1994 – 1995 byla provedena celková rekonstrukce rodinného domu, při které byla provedena výměna převážné části prvků krátkodobé životnosti, rozšíření obytných prostor do prostor bývalého chléva (koupelna a prádelna) a celková modernizace vnitřních prostor. Na domě není patrné statické či jiné závažné narušení. Celkově lze technický stav hodnotit jako dobrý.
Další stavby:
Na pozemku se nachází další stavby, a to vedlejší stavba stodoly, které je umístěná v zadní části dvora a garáž, které je situována vpravo od rodinného domu a je přístupná z průjezdní komunikace obcí. Stavba stodoly má otevřené 1.NP, které slouží jako odstavné plochy pro zemědělské stroje, v půdním prostoru se nachází seník, technický stav je zhoršený. Stavba garáže je samostatně stojící, podsklepená. V garáži je prostor pro automobil a domácí dílnu, technický stav je dobrý.
Příslušenství tvoří přípojky inženýrských sítí (elektro, přípojka vody), oplocení, vjezdová vrata,
Pozemky:
Pozemek o velikosti 511m2 je téměř rovinné konfigurace. Pozemek tvoří jednotný funkční celek s rodinným domem. Pozemek zastavěn rodinným domem a stavbami v příslušenství (chlévy, stodola, garáž), tvoří uzavřené nádvoří
Ostatní :
Na nemovitosti ani na pozemku neváznou žádná zástavní ani jiná práva. Nemovitost je volná ihned k nastěhování. V nemovitosti není nikdo trvale ani přechodně hlášen. Tržní hodnota dle znaleckého posudku 11/2009 1.800.000,- Kč. Cena v KČ:1650000

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Rodinný dům s uzavřeným dvorem

Září 22nd, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.