PRODÁM STAVEBNÍ POZEMEK + 2 OBYTNÉ STAVBY + STODOLA NA POLOSAMOTĚ V PODBRDSKÉM KRAJI – okres Beroun

Přímý majitel prodá velký pozemek 4113m2, v územním plánu schválený celý jako stavební.
Na něm se nachází dvě samostatné obytné budovy a velká prostorná zděná stodola.
POPIS:
Obytné budovy:
První je obezděná roubenka, přizpůsobená k bydlení-4 místnosti, chodba, předsíňka, koupelna s vanou, umyvadlem a WC, el.bojler. Jedna místnost je provizorně používána jako kuchyň, je sem přivedena voda a odpady, zapojení pro myčku a pračku. Průtokový ohřívač pro teplou vodu do dřezu. Ostatní místnosti jsou užívány jako pokoje. Na dům navazuje ještě přístavek (nedokončen), původně zamýšlen pro kuchyň s přístupem z domu a východem na druhou stranu domu přímo do zahrady. V místnostech jsou zachovány stropní dřevěné trámy. Velká prostorná půda přes celou délku stavení. 2 sklepy. Situována na JZ.
Ve druhé budově, která je v podobném stylu, bylo zřízeno soukromé nahrávací studio (odhlučněné stěny), zavedeno ústřední topení, přivedena vody a odpady, nové podlahy. Jsou zde 4 místnosti-vše s okny, tři jsou průchozí a jednu lze využívat samostatně-má vlastní vchod. Tento objekt lze snadno přeměnit rovněž pro bydlení, je již v katastru zaveden jako obytná budova. Nad celým se nachází rovněž velká prostorná půda, s velice dobrou dúkladnou podlahou a je zde možno vytvořit další prostory k bydlení či k jiným, např. komerčním účelům. Situováno na západ.
Obě stavby prošly nedokončenou rekonstrukcí-zavedení vody, rozvody ústředního topení, některé podlahy, zřízení koupelny atd. a jsou vhodné pro rekonstrukci dle představ nového majitele.
Do obou budov je zavedeno ústřední topení, vytápění el. kotlem (možno zapojit kotel na tuhá paliva-komín je vyvložkován a dříve tu tento kotel byl používán a tato přípojka byla ponechána). Voda z vlastní kamenné studny, rozvedena do obou domů. Elektrika 220V, 360V, noční-levný proud na 20hodin/denně, rozvedena do obou domů i do stodoly. Odpady z obou domů do vlastní žumpy. Zřízeno k celoročnímu trvalému obývání a doposud k bydlení užíváno.
Se stodolou jsou tyto tři samostatné stavby situovány do písmene „U“s otevřením do zahrady.
Zeď obou domů je horní hranice pozemku a sousedí se zmíněnou silnicí, tvoří „záda“ nemovitosti a mezi domy je vjezdová přístupová brána přímo z této silnice, lze tudy projet autem až do stodoly.
Je možné zde vytvořit i další samostatný přístup (na pozemku nad stodolou plot rovněž sousedí s touto silnicí) a tím vzniká, v případě záměru, možnost pozemek rozdělit i na více samostatných pozemků, jejichž velikost je dostačující např. pro stavbu dalších obytných staveb, aniž by bylo nutno zasahovat do již stávajících.
Pozemek:
tento pozemek je mírně svažitý a tvoří ho velká zahrada a sad a zmíněná zastavěná plocha. Celková plocha je 4.113m2, , v územním plánu schválený celý jako stavební.
Celý pozemek je oplocen.
Ze tří stran je nemovitost bez sousedů. Kolem jedné strany pozemku vede silnice – tah na Beroun, rybníček, z druhé a třetí strany je poptůček, výhled přes pole na podbrdské lesy a krajinu, na koně na pastvě, čtvrtá strana má ve vzdálenějším sousedství pouze rekreační obyvatele.
Tato nemovitost-bývalá usedlost skýtá díky svému zasazení do krajiny a umístění staveb absolutní soukromí. Jsou zde vzrostlé stromy, staré i mladší, ovocné i okrasné.
Praha vzdálena 35km, Beroun 13km, Dobříš 13km.
Odkazy-mapa:

http://www.mapy.cz/#x=14.116241&y=4 9.884181&z=11
http://www.mapy.cz/#x =14.084813&y=49.857309&z=17&l=15
Více fotografií : http://usedlost.rajc e.idnes.cz/
Kontakt:
ndamay@seznam.cz Tel: 608260326 Cena v KČ:4500000

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: PRODÁM STAVEBNÍ POZEMEK + 2 OBYTNÉ STAVBY + STODOLA NA POLOSAMOTĚ V PODBRDSKÉM KRAJI – okres Beroun

Září 7th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.