Zemědělská usedlost Dobřejovice u Hosína

Cena: 0 Kč, Nabízíme k prodeji dům (zemědělskou usedlost) se stodolou a zahradou o celkové výměře 1473 m2 ve vesnici Dobřejovice, která je částí obce Hosín v okrese České Budějovice. Pozemky jsou dle katastru nemovitostí vedeny jako trvalý travní porost a zastavěná plocha. Dle územního plánu se pozemky nachází ve stávající ploše pro bydlení. K pozemkům je přístup z komunikace. Zahradu lze využít ještě jako stavební parcelu. Na pozemcích je možné postavit více staveb dle přiložených nákresů. Východně od Hosína se rozkládá letiště Hosín Aeroklubu České Budějovice Okolí tvoří zejména lesy a nedaleko se nachází také rybníky. Obcí prochází několik turistických tras a cyklostezek. Poblíž také protéká sjízdná řeka Vltava. V obci Hosín najdete základní občanskou vybavenost,
ostatní vybavenost se nachází ve městě České Budějovice. Dobřejovice u Hosína jsou také názvem katastrálního území. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Zemědělská usedlost Dobřejovice u Hosína

Duben 26th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.