Výrovice, prodej pozemku, 460 m², vhodné k bydlení i k rekreaci

Cena: 789 000 Kč, Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi pozemek o rozloze 460 m² v malebné obci Výrovice, okrese Znojmo. Pozemek se nachází v mírně svažitém terénu s krásným výhledem dolů do údolí, na obec Výrovice…
Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi pozemek o rozloze 460 m² v malebné obci Výrovice, okrese Znojmo. Pozemek se nachází v mírně svažitém terénu s krásným výhledem dolů do údolí, na obec Výrovice. Aktuálně je na tomto pozemku povolena stavba o zastavěné ploše 120 m², kterou měl stávající vlastník v úmyslu užívat k rekreaci.
Přípojka elektrické energie je přivedena na hranici pozemku, připojení vody i kanalizace je povolené. Komunikační napojení na stávající asfaltovou komunikaci. Šíře oploceného pozemku je 20m a délka 23m.
Obec Výrovice se nachází cca 10 km od Znojma. Leží v údolí řeky Jevišovky a významným prvkem v okolí obce je vodní nádrž v současnosti využívána zejména k rekreaci a rybaření. Obcí prochází Cyklookruh mikroregionem Moravia, další cyklostezky vedou nedaleko. V obci se rovněž nachází dětské hřiště, víceúčelové hřiště pro míčové hry s umělým povrchem a areál s tartanovou dráhou.
Co se týče občanské vybavenosti, najdete zde obchod, knihovnu či kulturní dům.
S financováním Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte makléře a přijeďte se podívat.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Výrovice, prodej pozemku, 460 m², vhodné k bydlení i k rekreaci

Prosinec 20th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.