Výjimečná investiční příležitost – prodej komerčního/průmyslového areálu Hrachov

Cena: 0 Kč, Výjimečná investiční příležitost – prodej komerčního/průmyslového areálu Hrachov Jako vybraný zástupce majitele Vám zprostředkujeme velmi zajímavou investiční příležitost ke koupi komerčního areálu nacházejícího se přibližně 60 km jižně od Prahy, v okrese Příbram, Středočeském kraji, obci Hrachov.
Více informací najdete na : www.komerceHrachov.cu
Celý komplex se rozkládá na ploše o výměře 7 402 m 2 , z toho zastavěná plocha tvoří 1 323 m 2 .
K areálu náleží velké parkoviště a zpevněné plochy kolem celého objektu včetně asfaltové cesty vedoucí areálem. Celý areál je v dobře udržovaném stavu.
Areál je provozován za účelem zavedené a zařízené reklamní výroby s 27letou tradicí, kde se nabízí možnost odkupu sladových zásob a strojního vybavení a případné pokračování ve výrobě. V případě následného rozprodeje se může jednat o velmi zajímavou a rychlou návratnost.
V objektu se nachází 2 komplexy budov ke komerčnímu využití:
– V první zděné hale (577 m 2 ) najdeme kanceláře, šatny zaměstnanců, kuchyňku a vlastní soc. zázemí. Podlahy tvoří PVC a dlažba. Budova disponuje vlastním parkovištěm před objektem.
– Druhá zděná hala ( 732 m 2 ) se skládá převážně ze skladů s dílnami a kancelářských prostor. Podlahy jsou v provozních prostorech betonové s potěrem, v kancelářích PVC a v soc. zařízeních je keramický obklad.
Vhodné pro výrobu, skladovací prostory / logistiku, distribuci, eshop, apod.
Každý z objektů má kotel na pevná paliva, připojení – voda, plyn, soc. zázemí. El. 3x80A
Dále se nabízí možnost rozšíření o 2 montované skladové haly – rozložené (cca 12x24m a 16x36m, výška 6m), kde k jedné je hotový projekt k výstavbě na pozemku.
Druhá zatím nerealizovaná. Na souboru pozemků se nachází vlastí vodárna a rybník (360 m 2 ) s možností realizace rekreačního objektu. Rovněž lze celý komplex rozšířit, a to přikoupením okolních pozemků.
Výborné komerční využití s možností dalších výstaveb a velmi zajímavá investiční příležitost s velkým potencionálem.
Financování zajistíme.
Kompletní servis.
Doporučujeme

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Výjimečná investiční příležitost – prodej komerčního/průmyslového areálu Hrachov

Květen 16th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.