Veltěžská , Kobylisy – Praha 8 | Prodej, Rodinný dům 5 + kk

Cena: 15 250 000 Kč, Klasická rodinná vilka (polovina dvojdomu) se vzrostlou zahradou lemovanou velkými stromy stojí na úžasném místě v tradiční klidné vilové čtvrti v blízkosti MHD, všech služeb a Ďáblického háje. Součástí nabídky je zdařilý projekt na rekonstrukci a přístavbu domu od studia Senaa architekti s mezinárodními zkušenostmi.
Po rekonstrukci dle návrhu bude přízemí tvořit obytný prostor s kuchyní a jídelnou, který bude prosklenými stěnami splývat s částečně krytou venkovní terasou . Dále jsou zde naplánovány 2 ložnice – 1 s en-suite koupelnou a 1 s vlastní terasou , schodišťová chodba, menší koupelna, toaleta, technická místnost a zádveří. V patře se počítá se 2 ložnicemi s přilehlými koupelnami, velkou šatnou a střešní terasou , z níž půjde po točitém schodišti sestoupit do zahrady.
Dům je v původním stavu před rekonstrukcí. Architekti studia Senaa navrhli projekt modernizace, která rozšíří obytný prostor, přirozeně ho propojí se zahradou a zároveň bude respektovat původní charakter domu. Budoucí výměrou podlahové plochy by tak bylo 170 m2 . Nezmění se barva ani sklon střechy, barevný vzhled fasády, členění a umístění oken v průčelí. Největší změny se odehrají směrem do zahrady, kde je navržen i bazén . Parkování je řešeno zpevněnou plochou na pozemku.
Lokalita kombinuje klid vilové čtvrti nedaleko rozlehlých zelených ploch s výhodami plynoucími ze sousedství novější zástavby s veškerou infrastrukturou. 15 minut chůze nebo 3 minuty autem je mateřská a základní škola, blízko jsou supermarkety, menší obchody i oblíbené tržiště Kobyliský dvůr , lékařské služby, sportoviště nebo koupaliště Ládví a Stírka i aquapark Šutka a Botanická zahrada. Jen 3 minuty chůze od domu je tramvajová zastávka, stanice metra Kobylisy je vzdálena 2 minuty tramvají, ale lze dojít i pěšky. Místo zpříjemňuje množství zeleně v zahradách a zdejších lesoparcích – Ďáblickém nebo Čimickém háji .
Užitná plocha 101 m2, zastavěná plocha 85 m2, zahrada 382 m2, pozemek 467 m2.
Plán domu Zobrazit všechny plány Kontaktujte agenta Eva Křepelková +420 257 220 641 +420 724 546 969 Sjednat prohlídku
Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Hlavní město Praha › Praha 8 › Kobylisy
Byty prodej Byty pronájem Rodinné domy prodej Rodinné domy pronájem Pozemky prodej Nové rezidenční projekty
Zásady zpracování osobních údajů
svoboda-williams.com feelhome.cz prague-stay.com

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Veltěžská , Kobylisy – Praha 8 | Prodej, Rodinný dům 5 + kk

Březen 31st, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.