Újezd u Brna, pronájem kancelářských, výrobních a skladovacích prostor, 177 m2 – komerce

Cena: 18 000 Kč, Nabízíme Vám k pronájmu kancelářské prostory v klidné lokalitě Újezd u Brna, o přibližné výměře 177 m2. Prostory s možností skladovacích prostor nebo i drobné čisté výroby. Objekt bývalé Židovny, je..
Nabízíme Vám k pronájmu kancelářské prostory v klidné lokalitě Újezd u Brna, o přibližné výměře 177 m2. Prostory s možností skladovacích prostor nebo i drobné čisté výroby. Objekt bývalé Židovny, je historická cihlová budova, která poskytuje netradiční příjemné pracovní prostředí. Kanceláře i zázemí jsou vybaveny ústředním plynovým topením a jsou připravené k okamžitému využití. Lze je využít například jako kanceláře se skladovacím prostorem, šicí dílnu nebo drobnou čistou výrobu, ale také jako fitness či rehabilitace – v zázemí jsou přívody vody a odpady nachystané na masážní vany., díky tomuto zde lze provozovat také kosmetiku + kadeřnictví + manikúru + pedikúru. Díky svému prostornému a světlému interiéru, se jedná o ideální možnost pro Vaši firmu či podnikání.
Nechte se okouzlit tímto pohodlným pracovním prostorem s historickými prvky, soukromím, klidem a dostatkem parkovacích míst pro Vaše klienty. Pojďte s námi na prohlídku těchto lukrativních prostor.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Újezd u Brna, pronájem kancelářských, výrobních a skladovacích prostor, 177 m2 – komerce

Květen 31st, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.