Šumperk, DB 3+1, 76 m2, po rekonstrukci, lodžie, klidná lokalita – byt

Cena: 2 600 000 Kč, Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi celkově zrekonstruovaný byt 3+1 na ulici Finská v Šumperku v atraktivní lokalitě v blízkosti nové obytné čtvrti Skalka v Temenici. V domě, ve kterém se byt..
Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi celkově zrekonstruovaný byt 3+1 na ulici Finská v Šumperku v atraktivní lokalitě v blízkosti nové obytné čtvrti Skalka v Temenici.
V domě, ve kterém se byt nachází, právě probíhá zateplení skelnou vatou, v bytě jsou od května 2023 nová okna s trojskly. Samotný byt prošel nákladnou rekonstrukcí, jsou zde nové omítky, stropy, kvalitní lepená vinylová podlaha, nové interiérové dveře a protipožární a bezpečnostní vstupní dveře. Opravdovou lahůdkou je nová velká zděná koupelna s velkorysým moderním sprchovým koutem, designovým otopným tělesem a prostorným WC. Celý byt je v příjemných barvách dřeva. Realizace kuchyně čeká na nového majitele, nicméně současná kuchyně je plně funkční.
Chodba: cca 11,16 m2 s velkoformátovou dlažbou
Koupelna: cca 6,77 m2
Obývací pokoj: cca 17,20 m2 s lodžií cca 3,74 m2, která je rovněž v úpravě
Pokoj 2: cca 15,88 m2
Kuchyně: cca 7,84 m2
Pokoj 3: cca 12 m2
Sklepní kóje: cca 2 m2
Celkem: cca 76,59m2
Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G.
Nespornou výhodou je velké parkoviště u domu a před domem středisko služeb s obchody, dětské hřiště, nedaleko MŠ, ZŠ a veškeré služby.
Přestože byt je v družstevním vlastnictví, lze jej financovat úvěrem, s kterým vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitní makléřku.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Šumperk, DB 3+1, 76 m2, po rekonstrukci, lodžie, klidná lokalita – byt

Říjen 15th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.