Strnadových, Vysočany – Praha 9 | Prodej, Byt 1 + kk

Cena: 3 650 000 Kč, Byt s východně orientovaným balkónem a parkovacím stáním právě vzniká ve 2. podlaží moderního bytového domu, který je součástí 2. etapy projektu Tulipa City. Komplex je příkladem zdařilé revitalizace původně čistě průmyslové oblasti Vysočany. Namísto nevzhledných hal a zanedbaných ploch zde vzniklo “město ve městě” s trávníky, stromy, upravenými uličkami a dětskými hřišti. Kolaudace je plánovaná na červen/červenec 2019.
Dispozici tvoří obytný prostor s přípravou pro kuchyňký kout, předsíň a koupelna (se sprchovým koutem, umyvadlem, WC, otopným žebříkem a přípojkou na pračku).
Ke standardu patří plovoucí laminátová podlaha, v koupelně keramická dlažba a obklady, plastová okna s trojskly a protipožární bezpečnostní vstupní dveře (třída 3). Topení ústřední. V kupní ceně je zahrnuto 1 garážové stání a sklep . Výhodou pro obyvatele je suterénní místnost na mytí kol nebo očistu psů.
Komplex od renomovaného architektonického ateliéru CMC Architects postupně vytváří moderní, urbanisticky zdařilou čtvrť, která nabídne množství zeleně, kompletní občanskou vybavenost i blízkost MHD. Stanice metra i tramvají Kolbenova je jen 3 minuty chůze. V okolí funguje například multikulturní centrum Pragovka nebo O2 arena, podél potoka Rokytka se rozkládá upravený park Podvinní.
Jedná se o postoupení Smlouvy o smlouvě budoucí kupní.
Interiér 32,5 m2 (dle NOZ 34,2 m2), balkon 5,5 m2.
Plán bytu Kontaktujte agenta Kristýna Herčíková +420 257 220 641 +420 724 546 969 Sjednat prohlídku
Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha › Praha 9 › Vysočany
Byty prodej Byty pronájem Rodinné domy prodej Rodinné domy pronájem Pozemky prodej Nové rezidenční projekty
Zásady zpracování osobních údajů
svoboda-williams.com feelhome.cz prague-stay.com

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Strnadových, Vysočany – Praha 9 | Prodej, Byt 1 + kk

Příchozí vyhledávací fráze:

Únor 20th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.