Stavební pozemky 500 – 800 m/2 v obci Horní Václavov, pozemky 500 – 800 m/2 Horní Václavov

Cena: 0 Kč, Nabízíme k prodeji poslední volné stavební pozemky ve výhradním zastoupení v obci Horní Václavov, okres Bruntál. Cena 2.000 Kč s DPH m/2.
Pozemky mají různou rozlohu 500-800 m 2 a jsou územním plánem schválené pro výstavbu jak rekreačních tak rodinných domů.16 pozemků, které budou tvořit celek staveb menšího rekreačního typu v klidné oblasti s výhledem na Praděd a Dolní Moravici. Tyto pozemky se nachází v krásné a hlavně čisté oblasti v centru Jesenického podhůří s výbornou dostupností Karlova Studánka, Kopřivná, Malá Morávka, Lyžařský areál Čerťák ( cca 300 metrů). Dále se zde nachází vybudovaný hotel Imperial s wellnes a bazénem. Výhodou projektu je také možnost nechat si postavit dům případně apartmán firmou, která zde již pro nás staví, více informací na případné prohlídce, kde budeme mít pro vás připravenou veškerou dokumentaci.
Kontaktujte mě prosím co nejdříve pro případnou předběžnou rezervaci do rezervačního pořadníku!!! Poslední volné!!!!!!
Doporučujeme prohlídku s makléřem, veškerý právní servis v ceně s financováním Vám rádi pomůžou naší specialisté.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Stavební pozemky 500 – 800 m/2 v obci Horní Václavov, pozemky 500 – 800 m/2 Horní Václavov

Květen 3rd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.