Stavební pozemek 387 m 2 Tuchoměřice (Praha – západ) s povolením stavby

Cena: 1 950 000 Kč, Přinášíme nabídku prodeje stavebního pozemku o ploše 387 m 2 v Tuchoměřicích (Praha – západ).
Na pozemek bylo vydáno Územní rozhodnutí o umístění stavby. K dispozici je Projekt pro umístění stavby na rodinný dům 3+1 o dvou nadzemních podlažích (lze realizovat jen jedno) a zastavěné ploše 4x12m se zastřešenou terasou o ploše dalších 15 m 2 a dlážděné parkovací stání. V souladu se zmíněnými povoleními a projektem jsme pro Vás připravili návrh, jak může Váš dům vypadat. Dům má terasu situovanou jižním směrem s příjemným výhledem. Povolena je také výstavba oplocení, které není ve vizualizaci navrženo. V souladu s platným územním plánem je možné požádat o rozšíření stavebního povolení o podzemní podlaží.
Inženýrské sítě – voda, elektřina, plyn a kanalizace jsou v přilehlé komunikaci. Přípojky sítí jsou obsaženy v projektu, kromě plynu.
Pozemek je svažitý s výhledem na jih. Bylo vydáno Stavební povolení na stavbu opěrné stěny tak, aby bylo možné pozemek srovnat.
Zásadní výhodou nabízeného pozemku je jeho projektová připravenost.
V obci Tuchoměřice je veškerá základní občanská vybavenost (obchody, škola, školka, lékaři, sport, dětské hřiště…), díky umístění pozemku máte vše na dosah. K metru Bořislavka dojedete za 10 min autem nebo za 20 min busem.
Kontaktujte makléřku pro bližší informace.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Stavební pozemek 387 m 2 Tuchoměřice (Praha – západ) s povolením stavby

Květen 25th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.