Stavební pozemek 343 m 2 , Drnholec

Cena: 4 100 Kč, Nabízíme jedinečnou příležitost ke koupi stavebního pozemku pro výstavbu rodinného domu v krásné lokalitě jižní Moravy, v obci Drnholec.
Stavební pozemek ležící na rovině s ideální orientací o celkové ploše 343 m 2 je situován v klidné rodinné lokalitě, což vám poskytne dostatek soukromí a klidu.
Je dostupný po asfaltové obecní komunikaci a navazující nově budované komunikaci s připojením na inženýrské sítě!
Součástí prodeje je projektová dokumentace na RD se schváleným stavebním povolením!
Jedná se o projekt samostatně stojícího domu o dispozicí 5+kk s praktickým uspořádáním, při podlahové ploše bezmála 130 m 2 .
Drnholec je malebná obec, která nabízí ideální prostředí pro klidné a pohodové bydlení, přičemž zároveň disponuje skvělou občanskou vybaveností. Škola, školka, dětská a sportovní hřiště, blízký aquapark, cyklostezky mířící do vinařských oblastí a spousta kulturních akcí konaných v letních i zimních měsících jsou Vám k dispozici. A to vše za výborné dopravní dostupnosti do Brna za 35 minut, a Laa and der Thaya za 25 minut.¨
Zaujala Vás naše nabídka? Pro více podrobnějších stavebně technických informací mne neváhejte kontaktovat. Těším se na viděnou!

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Stavební pozemek 343 m 2 , Drnholec

Duben 21st, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.