Staré Město, stavební parcela, 4.278 m2 – pozemek

Cena: 4 000 000 Kč, Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 4.278 m2, v obci Staré Město u Bruntálu. Dle platného územního plánu se pozemek nachází v zastavitelné ploše smíšené obytné, jejíž hlavním..
Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 4.278 m2, v obci Staré Město u Bruntálu. Dle platného územního plánu se pozemek nachází v zastavitelné ploše smíšené obytné, jejíž hlavním využitím jsou stavby rodinných domů. Max. výšková hladina je 2 NP s případným obytným podkrovím a koeficient zastavění pozemku (KZP) pro vymezené zastavitelné plochy je 0,40. Pozemek je možno po splnění podmínek SÚ dělit.
Z pozemku je nádherný výhled do okolní krajiny, kde se nachází lesy, louky a pastviny. Na tomto sluncem zalitém pozemku není žádná stavba a je celý zatravněn. Pozemek je přístupný z veřejné komunikace.
Staré Město leží nedaleko města Bruntál a to severozápadním směrem, součástí obce je i nedaleká osada Nová Véska. Obec se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku, nedaleko se rozprostírají rozlehlé lesy. Severozápadním směrem od obce se nachází chráněné krajinná oblast Jeseníky.
S financováním Vám rádi pomůžeme.
Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Staré Město, stavební parcela, 4.278 m2 – pozemek

Duben 27th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.