Španělsko – Marbella, luxusní vila 525 m2, terasa, výhled, zahrada, bazén

Cena: 3 950 000 Kč, Hledáte nemovitost ve Španělsku v oblasti Marbella? Rádi Vám poradíme s výběrem. Nabízíme prázdninové nemovitosti, investiční nemovitosti i nemovitosti k trvalému bydlení. Zajistíme pro Vás kompletní realitní servis včetně případného následného pronajímání.
Luxusní vila s pěti ložnicemi v moderním stylu v lokalitě Monte Halcones, Benahavis. Tato nemovitost je postavena na třech podlažích v moderním stylu a nabízí pět ložnic s vlastními koupelnami, centrální atrium “Andaluz Patio” s dálkově ovládanou skleněnou zatahovací střechou, obývací prostor, jídelnu, vysoce kvalitní kuchyň, kancelář a technické zázemí v přízemní s tělocvičnu. Ve všech koupelnách je podlahové vytápění. Vila má dvě impozantní vstupní brány, kterými se vchází na vnitřní parkoviště pro několik aut, do upraveného dvora s krásnou fontánou a také do velké podzemní garáže a skladu. V přízemí se nachází prostorná vstupní hala s nádherným výhledem na moře, nekonečná zahrada a vyhřívaný bazén. Díky své vynikající poloze a luxusním povrchovým úpravám je tato vila krásným rodinným domem ideálním pro celoroční bydlení a zároveň vynikající investiční příležitostí. Nemovitost je chráněna alarmem, kamerovým a interkomovým systémem s 24hodinovým dohledem. Vila byla dokončena ve vysokém standardu a je plně zařízena.
Prodejní cena nemovitosti je 3.950.000 Eur.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Španělsko – Marbella, luxusní vila 525 m2, terasa, výhled, zahrada, bazén

Říjen 28th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.