Slatiňany, Husova, Dům 3+1, Osobní – Byty GFB

Cena: 16 000 Kč, Nemovitost k pronájmu v obci Slatinany, ulice Husova
Tato rodinná nemovitost o velikosti 3+1 se zahradou je k dispozici k pronájmu. Dům je ve výborném stavu a je plně vybavený pro vaše pohodlí a komfort.
Interiér domu je prostorný a světlý. K dispozici je velká koupelna a dvě toalety. Kuchyně je vybavená všemi potřebnými spotřebiči, včetně malé myčky na nádobí , plynového sporáku, lednice, pračky atd. Vytápění a teplá voda je zajištěno přes kondenzační plynový kotel.
Exteriér nemovitosti je stejně působivý jako interiér. K dispozici je velká dvougaráž pro bezpečné parkování vašich vozidel. Pro relaxaci a zábavu je k dispozici bazén s filtrací a pergola, kde si můžete vychutnat klidné chvíle.
Cena pronájmu je 16 000 Kč s přibližnými náklady na provoz ve výši 5 000 Kč. Samozřejmostí jsou vratné kauce ve výši 35.000,-kč a kauce RK.
Tato nemovitost je skvělou příležitostí pro ty, kteří hledají pohodlné a kvalitní bydlení v klidné oblasti. Neváhejte a přijďte se na tuto nemovitost podívat.
Majitel má právo volby nájemníka. Dům je volný okamžitě.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Slatiňany, Husova, Dům 3+1, Osobní – Byty GFB

Leden 11th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.