Šanov, RD 3+1, pozemek 2009m2, po rekonstrukci, zahrada, garáž

Cena: 6 490 000 Kč, Exkluzivně Vám nabízíme výjimečnou příležitost stát se majitelem útulného rodinného domu 3+1 s podlahovou plochou cca 108 m2 a možností dalšího rozšíření o 2 místnosti s rozlohou cca 20,5 m2, který..
Exkluzivně Vám nabízíme výjimečnou příležitost stát se majitelem útulného rodinného domu 3+1 s podlahovou plochou cca 108 m2 a možností dalšího rozšíření o 2 místnosti s rozlohou cca 20,5 m2, který prošel poslední rekonstrukcí interiéru v roce 2020. Tato výjimečná nemovitost se nachází na pozemku o celkové rozloze 2009 m².
Užijte si bydlení s nízkými náklady na bydlení. Zahrada snů – prozkoumejte rozlehlou oplocenou zahradu o rozloze 1584 m² s 31 ovocnými stromy, a keři – maliny, ostružiny, rybíz. Místo, kde si vytvoříte nezapomenutelné vzpomínky s rodinou a přáteli. Do budoucna se dá předpokládat, že bude zahrada stavebním pozemkem. Na zahradě se nachází studna s rozvody vody po celém pozemku na zalívání.
Příprava na letní radovánky – vydlážděné místo připravené pro instalaci bazénu, grilování pod hvězdami.
Komfortní vybavení – topení plynové, ohřev vody elektrickým bojlerem, prostorná garáž s elektrickými vraty pro vaše pohodlí.
Doplňkové prostory – dvě hospodářské budovy nad sklepem o rozloze cca 40 m2 s dlažbou nabízí dostatek prostoru jak pro vaše koníčky, tak i skladování.
Tento dům se nachází ve vyhledávané lokalitě s veškerou občanskou vybaveností – MŠ, ZŠ, potraviny, restaurace, víceúčelový sportovní areál včetně haly s masážemi a saunou, jsou všechny na dosah. Pouhých 5 km jsou na dosah termální lázně Laa v Rakousku.
Užijte si poklidný život v blízkosti přírody, ale se snadným přístupem ke všemu důležitému.
Proč právě tento dům? Protože nabízí nepřeberné možnosti pro váš osobní život, relaxaci, soukromí a zábavu. Ať už jste zahrádkář, milovník domácích projekcí nebo hledáte prostě jen klidné a bezpečné místo pro svou rodinu, tento dům v Šanově splní všechny vaše sny.
Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat.
PENB nebyl dodán proto zatím uvádíme třídu G.
Těšíme se na vaši návštěvu a příležitost ukázat vám, proč tento domov stojí za vaši pozornost.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Šanov, RD 3+1, pozemek 2009m2, po rekonstrukci, zahrada, garáž

Duben 7th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.