Rudka, RD 5+1, rekonstrukce, garáž, dílna, zahrada – rodinný dům

Cena: 9 990 000 Kč, Pohodlný život v klidném a tichém prostředí čeká na vás, v tomto exkluzivním rodinném domě v Rudce. Po důkladné rekonstrukci nabízí tento prostorný dům vše, co si můžete přát. Tedy čtyři ložnice,..
Pohodlný život v klidném a tichém prostředí čeká na vás, v tomto exkluzivním rodinném domě v Rudce. Po důkladné rekonstrukci nabízí tento prostorný dům vše, co si můžete přát. Tedy čtyři ložnice, prostorný obývací pokoj včetně jídelního kouta a krbových kamen s moderním vybavením, dále šatnou, prádelnou, dvěma WC a prostornou koupelnou a v neposlední řadě moderní kuchyní. V domě je i dostatek úložného prostoru a co se nevleze dá se uložit v přilehlé garáži, kde je i prostor na pánský koutek a nebo do sklepa pod domem. Plastová okna a vinylové podlahy jsou samozřejmostí, dům je vytápěný podlahovým vytápěním, nebo pokud zrovna nemrzne postačí i krbová kamna. Dům je ihned připraven k nastěhování, a stane se tak Vaším novým domovem.
Rudka, obec ležící v malebné Křižanovské vrchovině, je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a pohodu, ale zároveň chtějí zůstat v dosahu všech městských výhod. S polohou pouhých 28 km západně od Brna, si můžete užívat přírodu a klid venkova, aniž byste se vzdálili příliš daleko od městského shonu.
Tento rodinný dům je skvělou investicí do vaší budoucnosti. A s naší pomocí s financováním, může být váš sen o vlastním domě realitou.
Energetický štítek nebyl dodán, z toho důvodu uvádíme třídu G

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Rudka, RD 5+1, rekonstrukce, garáž, dílna, zahrada – rodinný dům

Leden 6th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.