Rodinný dům Retail House Plus,91m2,3+kk+G,1 300 000,-

vNaše společnost Retail House nabízí k výstavbě nízkoenergetický rodinný dům Retail House Plus,který je novým typem rodinného domu o střední velikosti, s garáží v ceně, určený pro 3-4 člennou rodinu, rozdělený na denní část v přízemí a noční v prvním patře domu. V přízemí je obývací pokoj s kuchyňským koutem, toaleta. V prvním patře dva pokoje, koupelna s vanou a WC. Střecha je pultová.

Domy nabízíme v provedení dřevostavby, Two by Four,tedy konstrukce přímo na stavbě. Šířka stěny včetně zateplení 31 cm splňuje status nízkoenergetického domu, dále ve zděném provedení Porotherm, Ytong a Porfix. Konečná cena domu dle výběru stavebního materiálu. Kompletní technické parametry najdete na našich stránkách v sekci dokumenty. Rodinný dům splní očekávání i pro náročné zákazníky. Realizace domu od čtyř měsíců od započetí stavby. Vyřídíme za Vás kompletní financování domu, ale i pozemku dle Vašeho výběru našim hypotéčním poradcem.Velmi pěkné a moderní bydlení. Doporučujeme! Výstavbu nabízíme i ve variantě na dokončení.
Cena: 1 300 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Rodinný dům Retail House Plus,91m2,3+kk+G,1 300 000,-

Červenec 17th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.